Máte dotazy? Kontaktujte nás: +420 731 129 307

LEVNÉ SEKAČKY

prodej a opravy zahradní techniky

Nákupní koš
Prázdný
SPECIAL


SUPER AKCE!

BENZÍNOVÉ NŮŽKY NA ŽIVÝ PLOT ABG

1999 Kč

 

 

Náhardní díly

Velký výběr náhradních dílů FIELDMANN, HECHT a jiné.

 

PDFTisk

Weibang WB 455 SC 6in1 - záruka 4 roky + SUPER SERVIS a něco navíc

+ dárek náhradní nůž, sada na výměnu oleje, 2x olej do motoru, zapalovací svíčka


Cena:
7990 Kč
skladem.png
U tohoto produktu lze uplatnint kupóny na slevu 3% i 7%.
Popis produktu

Pouze u nás k sekačkám WEIBANG naleznete kompletní sortiment náhradních dílů a tak si můžeme dovolit nabízet naprosto revoluční službu SUPER SERVIS.

Sekačku dodáváme v krabici, sestavenou, pouze nalijete olej a benzín a hurá do trávy.

 

Sekačka WEIBANG WB 455 SC 6in1 je určena na menší až středně velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této střední třídě travních sekaček s pojezdem.

Sekačka WEIBANG WB 455 SC 6in1 vyniká speciálním pevným a masivním ocelovým šasim. Velkou předností této sekačky je variabilnost použití funkcí  6 in 1, což znamená, že sekačka WEIBANG WB 455 SC 6in1 umí sbírat posečenou trávu do koše, mulčuje, vyhazuje trávu bokem, zadním deflektorem a má variabilní pojezd daný silným motorem. Výhoda silného motoru s rozvodem OHV o výkonu 6 HP a nože s velkými lopatami (BIG BLADE) Vám perfektně sebere i přerostlou mokrou trávu. Pogumovaná sendvičová kola jsou uložena v oboustranných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u této značky samozřejmostí. Velkým nadstandardem u této sekačky je použita speciální třecí spojka na noži sekačky pod unášečem, která je schopna prokluzu nože při naražení do pevné překážky.

Tato funkce může eliminovat škody na sekačce způsobené nárazem nože do překážky. Ergonomická rukojeť s ovládacími prvky otáček motoru a speciální povlak na obvodu sběracího koše, který stimuluje proud vzduchu, aby se neprášilo na obsluhu.

Dále je tato sekačka vybavena pevnými zadními koly a sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu. Masivní žačí nůž s mohutnými vyhazovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a velký koš spolu se zajímavou cenou dělají z této sekačky WEIBANG WB 455 SC 6in1 kvalitního pomocníka s bojem proti zelenému živlu. Dalším velkým unikátem je motor, který patří mezi to nejlepší co WEIBANG v dané třídě nabízí. Jedná se o profeisonální silný motor rozvodu OHV o výkonu 6 HP a vysokým kroutícím momentem 8,9 Nm - 159 ccm.

Velkou výhodou tohoto motoru je automatický sytič, tzn. že sekačku nastartujete kdyko-li a kdoko-li bez nutnosti cokoli na sekačce či motoru nastavovat. Samostané velice snadné ruční nastartování zvládne bez problému každy i žena či starší člověk.

Další profesionální prvek, kterým sekačka disponuje je masivní kovová převodovka sgarantovanou dlouhou životností.

Novinkou letošní sezóny 2015-16 je speciální metalický komaxitový nástřik s kladívkovou úpravou, který výrazně umocňuje luxusní vzhled a eleganci.   

 

Technické údaje:

    Vlastní pojezd: ANO
    Motor*: WEIBANG 6 HP
    Model motoru: 1P65A-OHV 8,9 Nm - 159 ccm
    Ovládání otáček motoru: ANO
    Startování: ruční
    Šířka sečení: 460 mm
    Převodovka: kovová
    Centrální nastavení výšky: ANO, 20-70 mm
    Třecí spojka nože: ANO
    Mulčování: ANO
    Výhoz do boku: ANO
    Kuličková ložiska: ANO
    Kola: 180/220 mm
    Objem koše: 65l
    Rychlost pojezdu: variabilní daná motorem 3,0-4,4 km/hod.
    Podvozek: Kvalitní ocel
    Rozměry výrobku: 900 x 570 x 470 mm
    Hmotnost: 37 kg

Záruka 4 roky

Prodloužená záruka 4 roky je vždy u značky WEIBANG podmíněna každoroční garanční prohlídkou, kterou musí provádět smluvní servis značky.

Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies.