Máte dotazy? Kontaktujte nás: +420 777 96 96 03

LEVNÉ SEKAČKY

prodej a opravy zahradní techniky

Nákupní koš
Prázdný
SPECIAL


SUPER AKCE!

BENZÍNOVÉ NŮŽKY NA ŽIVÝ PLOT ABG

1899 Kč

 

 

Náhardní díly

Velký výběr náhradních dílů FIELDMANN, HECHT a jiné.

 

Jako jedni z mála, pokud ne jako vůbec jediní z e-shopů v ČR, nově nabízíme velmi zajímavou službu – SUPER SERVIS 120 hodin.

U námi prodaných výrobků zajistíme v záruční době odvoz do našeho servisu, případně do centrálního servisu příslušné značky. Platí pro výrobní vady zjištěné uživatelem při používání výrobku v záruční době, neplatí v případě poškození nesprávným užíváním a nedodržením pokynů k údržbě. 120 hodin znamená : pokud jsme smluvním servisem reklamované značky, bude ralizováno na našem servise a vráceno k Vám domů do 120 hodin, (počítají se prycovní dny). Odchylky od času zapříčiněné logistikou, případně čekáním na ND vyhrazeny.

Jak využít tuto službu ?

  • prosím stáhněte reklamační protokol ZDE
  • vyplněný reklamační protokol pošlete na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • mi do 24 hodin (v pracovní dny) potvrdíme přijetí reklamace a zašleme zpět potvrzený reklamační list a zajistíme svoz výrobku
  • zabalte zboží ideálně do původního obalu, pokud ho nemáte, tak dle Vašich možností tak, aby se minimalizovala možnost poškození přepravou. Za případné škody nekvalitním (nedostatečným) zabalením neneseme žádnou odpovědnost ! Stroje balte VŽDY zbavené provozních náplní. Do balení nezapomeňte vložit prodejní doklad, reklamační list, případně záruční list, pokud byl ke zboží přiložen.

Pokud se nejedná o záruční opravu, lze SUPER SERVIS využít s tím, že si hradíte dopravu, ceník najdete v sekci DOPRAVA, (pokud nemáte originální obal, účtujeme příplatek 100,- za balné).

Výtažek z obsahu záručních podmínek výrobců naleznete ZDE.

Nelze použít pro produkty s hmotností nad 50 kg, produkty s cenou pod 3000,- případně zboží vyžadující paletovou dopravu (rozměry) a při nákupech na IČ.

Služba platí pouze pro ČR.

Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies.