Máte dotazy? Kontaktujte nás: +420 777 96 96 03

LEVNÉ SEKAČKY

prodej a opravy zahradní techniky

Nákupní koš
Prázdný
SPECIAL


SUPER AKCE!

BENZÍNOVÉ NŮŽKY NA ŽIVÝ PLOT ABG

1999 Kč

 

 

Náhardní díly

Velký výběr náhradních dílů FIELDMANN, HECHT a jiné.

 

PDFTisk

Křovinořez VARI 522HB

+ dárek olej do benzínu, náhradní struna 15 metrů, pracovní rukavice


Cena:
3990 Kč
skladem.png
Popis produktu

Produkt se posílá ve dvou krabicích a nelze ho doručovat na výdejní místa GEIS !

Startování je nyní ještě jednodušší. Při novém systímu je mezi cívkou startéru s lankem a klikovou hřídelí přídavná pružina, která se natahuje proti kompresnímu tlaku na pístu. Pokud je síla pružiny větší než kompresní tlak, kliková hřídel se roztočí velkou rychlostí a motor naskočí. Uživatel startuje pohodlně bez nepříjemných škubanců.

Křovinořez si poradí s nízkou i vysokou trávou. Je vhodným doplňkem rotačních sekaček v okrasných zahradách a bubnových sekaček a mulčovačů v sadech a užitkových zahradách pro vyžínání těžko přístupných míst např. prudké svahy, příkopy, břehy, terasy, místa podél plotů apod.

Jeho výhodami jsou snadná obsluha, jednoduchost a velký výkon. Díky zádovým popruhům, plně nastavitelným ergonomickým řídítkům a pohodlným rukojetím je práce s ním bez námahy. Při zakoupení stroje dostanete strunovou hlavu pro dosekávání trávy i ocelový tříramenný žací kotouč pro vysekávání náletů a křovin. Standardní upevňovací otvory o průměru 25,4 mm umožňují doplnit stroj o další žací příslušenství třetích výrobců.

 

VÝHODY KŘOVINOŘEZU VARI 522HB:

  • výkonný dvoutaktní motor o objemu 52 ccm

  • strunová hlava i žací kotouč v základní výbavě

  • splňuje přísné emisní limity EURO 2

  • možnost dokoupení ocelového kartáče na plevel (MiniVedex)

 

Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies.